Działka inwestycyjna Tworóg,

Dodane: Wtorek, 05 Maj, 2026  13:29
1 600 000 zł
370 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:4320 m2
  • Rodzaj działki:Inwestycyjna
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Tworogu - klasyczna zabudowa typu dworek, położona na rozległej, w pełni uzbrojonej działce. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prestiżu i solidnej bazy pod inwestycję życia.

KLUCZOWE DANE:
Powierzchnia działki: 4320 m² (duża przestrzeń dająca prywatność i możliwości rozbudowy).

Powierzchnia zabudowy: 336,97 m² (przestronne wnętrza na dwóch kondygnacjach).

Stan techniczny: Dobry - budynek jest zadbany, co pozwala na sprawną adaptację pod Twoje cele.

Media w działce: Woda, kanalizacja, gaz, prąd (pełna infrastruktura gotowa do podłączenia/użytkowania).

JEDNA NIERUCHOMOŚĆ - TRZY MOŻLIWOŚCI:

1. PRYWATNA REZYDENCJA (Dla Rodziny)
Jeśli marzysz o domu, który robi wrażenie i oferuje spokój, to jest to miejsce. Cicha okolica, bliskość natury, a jednocześnie doskonały dojazd do Lublińca, Tarnowskich Gór, czy aglomeracji śląskiej. Dwie kondygnacje pozwalają na wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną.

2. BIZNES Z KLASĄ (Hotel / Restauracja / Klinika)
Budynki typu dworek naturalnie budują zaufanie i prestiż marki. Lokalizacja przy ul. Lublinieckiej gwarantuje świetną widoczność i łatwy dojazd dla klientów (również komunikacją miejską). To idealne miejsce na butikowy hotel, stylową restaurację z ogrodem czy prywatną klinikę.

3. OKAZJA DEWELOPERSKA
Ponad 43 ary uzbrojonego terenu w tak dobrej lokalizacji to rzadkość. Możliwość zachowania dworku jako głównego elementu architektonicznego i wykorzystania pozostałej części działki pod nowoczesną zabudowę.